Hotel Poděbrady Zámeček :::

Hotel Zámeček / Poděbrady

Jedete do lázní Poděbrady? - Pak se můžete ubytovat na zámečku!
Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí.

Poděbrady Hotel Zámeček ubytování
hotelový komplex je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependencí (13 pokojů). Pokoje jsou standardně vybaveny moderním, komfortním nábytkem. K dispozici je televize se satelitním příjmem, telefon, připojení na internet a minibar. Koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel nabízí kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i apartmány.

Hotel Zámeček restaurace - stravování - gastronomie
V hotelu je a la carte restaurant s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar. Snídaně jsou podávány formou výběru z bohatého bufetu.

Služby hotelu Zámeček v Poděbradech
Recepce a směnárna s nepřetržitým provozem, sekretářské služby, lobby bar, room service. K dispozici jsou dětské postýlky. Pobyt se psem je za poplatek možný (uvádějte, prosím, při rezervaci). Placené parkoviště pro omezený počet vozů (doporučujeme rezervovat předem). V ceně je zahrnuta snídaně a lze platit platebními kartami.

Ubytování Zámeček hotel Poděbrady konference
Konferenční centrum nabízí 2 místnosti s moderním technickým vybavením. K dispozici je jednací sál s kapacitou 50 míst a Modrý salonek s kapacitou 28 míst. Konferenční sály jsou rovněž banketovým zázemím hotelu.

Hotel Zámeček Léčebné procedury a terapie
Wellness s relaxačními i sportovními masážemi, perličkovými koupelemi a infra saunou je v hotelu samozřejmostí. Co však Zámeček odlišuje od wellness hotelů je možnost poskytnutí prvotřídní lázeňské péče. Tyto služby jsou v hotelu zajištěny supervizí odborného lékaře. Uhličité a přísadové koupele nebo ruční podvodní masáže tvoří jen krátký výčet z možných metod léčby poskytovaných přímo v hotelu. Další léčebné procedury jsou na přání klienta poskytovány v nedalekých zařízeních Lázně Poděbrady a.s.

Hotel Poděbrady Zámeček - Služba na recepci je 24 hodinHotel Poděbrady Zámeček - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Poděbrady Zámeček -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Poděbrady Zámeček - K hotelu přísluší parkovištěHotel Poděbrady Zámeček - disponuje restauracíHotel Poděbrady Zámeček -  je k dispozici připojení na internetHotel Poděbrady Zámeček - disponuje kavárnouHotel Poděbrady Zámeček - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Poděbrady Zámeček - přijímá kreditní karty VISAHotel Poděbrady Zámeček - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Poděbrady Zámeček - přijímá kreditní karty JCBHotel Poděbrady Zámeček - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Poděbrady Zámeček - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Poděbrady Zámeček - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Poděbrady Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Poděbrady Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Poděbrady Zámeček - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Zámeček, Husova 232/51
Poděbrady 29001 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Podebrady-Zamecek@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Zámeček ubytování Poděbrady Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: